Німецька компанія REGEN GmbH заснована у 1992 році у м. Хемніц і була на той час одною з перших компаній, котрі займалися впровадженням новітніх технологій – проектуванням, будівництвом та ксплуатацією вітрових та сонячних станцій.

 

Паралельно компанія працює над розробками нових будівельних матеріалів з використанням гумового порошка із утилізованих вантажних автошин - таким чином вже утилізована шина отримує «друге життя» у складі певних будівельних сумішей, у вигляді гумового грануляту та порошку для будівництва доріг, виготовленні сухих будівельних сумішей та дисперсій, в автомобілебудуванні як шумоізоляція та антикорозійний захист та інше.

 

Ексклюзивним представником компанії REGEN GmbH в Україні є компанія REGEN Україна, Івано-Франківськ.

 

Шаблоны для Joomla 3 здесь

Інформація

Вперше в Україні представлена новітня розробка німецьких хіміків та заводу-переробника автошин – універсальна гумовмісна полімерна дисперсія SAGU UNIVERSAL (справжня рідка гума) Універсальна суміш - на основі гумового порошка, акрилатів, пігментів, консервантів та UV - добавок.

SAGU UNIVERSAL- рідка гума широкого спектру застосування - гідроізоляція, ремонт плоских дахів, терас, облаштування басейнів, систем водовідведень.

SAGU UNIVERSAL застосовується для гідроізоляції як зовнішніх поверхонь, так і внутрішніх. Гумовий порошок надає плівці значно більшої стійкості проти зносу та механічних пошкоджень у порівнянні з наявними на ринку лакофарбовими матеріалами. У порівнянні з гідроізоляційними матеріалами на бітумній основі, рідка гума SAGU UNIVERSAL є надзвичайно стійкою до навколишнього середовища – не тріскає та не відлущується від поверхні, є повністю водостійкою. Рідка гума для фундаментних та підвальних приміщень виготовляється у чорному кольорі. Перевага суміші: не потрібна попередня обробка поверхонь спеціальними грунтувальними засобами.

SAGU UNIVERSAL DACH: для ремонту покрівель та дахів: використовується для ремонту покрівель будь-якого типу: металочерепиця, руберойд, шифер, дерево та інші. У складі суміші є UV– добавки, які допомагають зберігати колір протягом тривалого часу. Виготовляється у наступних стандартних кольорах: чорний, темно-коричневий, темно-зелений, синій.

SAGU AUTO FLEX: використовується для нанесення на днища автомобілів як антикорозійне та шумоізоляційне покриття – так звані «рідкі підкрилки». Ідеально підходить як для професійної, так і самостійної обробки поверхні автомобіля: днище, колісні арки, відділення зберігання запаски – відмінно консервує поверхню та захищає від корозії. Гумовий порошок зменшує силу ударів камінців, абсорбує удар та зменшує рівень шуму, стійкий до впливу солей, якими посипають дороги. Нанесення: пензлем, шпателем, апаратами повітряного та безповітряного нанесення.

Наші контакти

  • с. Угринів, Галицька 2в
  • Тел. + 38 099 051 49 72
  • Менеджер Роман / Технічний відділ
  • Тел. +38 050 434 90 69
  • Відділ збуту, Юрій
Back to Top