Здесь нашел интересный обзор

Захист від корозії Auto Flex

AUTO SAGU FLEX є інновативним продуктом для автомобільної промисловості в області захисту металевих деталей кузова вашого автомобіля. Гумовмісна полімерна дисперсія (рідка гума) з наддрібним гумовим порошком служить для захисту металевих деталей автомобіля проти корозії та сколів від камінців, легких механічних пошкоджень.

AUTO SAGU FLEX є захисним засобом та утворює після висихання твердий, еластичний захисний шар, який одночасно абсорбує дорожній шум. Захисна плівка має відмінну адгезію до різноманітних поверхонь, протистоїть сильному механічному зносу, є водонепроникною та стійкою до мінусових температур, нейтральна до впливу дорожніх соляних розчинів.

SAGU AUTO FLEXрекомендовано для захисту металевих деталей кузова автомобіля, підкрилок та порогів проти корозії та для шумоізоляції.

Особливо рекомендовано використовувати суміш SAGU AUTO FLEX для ремонту деталей, які вже покриті іржею. Суміш має відмінну адгезію до таких місць навіть без попереднього застосування речовин, які усувають іржу або її пригнічують. Місця з іржею покриваються дрібним гумовим порошком та унеможливлюють дію повітря та вологості.

Застосування: SAGU AUTO FLEXнаноситься пензлем, шпателем, розпилювачем та безповітряним способом. Поверхні, які обробляються, повинні бути сухими, чистими та обезжиреними. Суміш ретельно перемішати міксером протягом 3 хвилин. Наносити суміш у декілька шарів. Максимальна товщина мокрого шару не повинна перевищувати 1.5 мм.
Час висихання при 20 Сº становить 3 години.
Обробку проводити при температурі 5 – 30 Сº.

SAGU AUTO FLEX поставляється у наступних кольорах: Чорний, Сірий та Коричневий.
Упаковка: 3 кг, 5,5 кг та 11 кг.

Зберігання: мінімум 1 рік у закритій упаковці.

Наші контакти

  • с. Угринів, Галицька 2в
  • Тел. + 38 099 051 49 72
  • Менеджер Роман / Технічний відділ
  • Тел. +38 050 434 90 69
  • Відділ збуту, Юрій
Back to Top